Hakkımızda

Kimiz?

Grimek, sektörde 10 yılı aşan sektör tecrübesinin ardından 2013 yılında “Mühendislik” temeli üzerine kurulmuş bir Mekanik Tesisat firmasıdır. Mekanik Tesisat konusunda Taahhüt, Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri vermekteyiz.

Vizyonumuz

Gelecek nesillere miras bırakılacak “Daha Temiz, Daha Konforlu ve Daha Modern Bir Dünya Yaratmak” felsefesini kendimize hedef edindik.

Misyonumuz

Taahhütümüzdeki işlerde “Güven ve Kalite” üzerine bina ettiğimiz mühendisliği, kalıcı olarak devam ettirmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Taahhüt, Proje Yönetimi ve Danışmanlık hizmetleri ile, projelerinizi ve yatırım maliyetlerinizi en optimum düzeyde, çalışır vaziyette, anahtar teslimi olarak, en kısa sürede yapmanın gerektirdiği tecrübeye sahibiz. TAAHHÜT hizmetimiz ile projenizin uygulamaya yönelik hazırlığının yapılması, detaylı incelemeler neticesinde en kaliteli, hızlı ve modern uygulama çözümleri neticesinde, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kaliteli, çalışkan ve tecrübeli teknik kadromuz ile sağlamaktayız.
PROJE YÖNETİMİ ve DANIŞMANLIK hizmetleri, günümüzde mekanik tesisat sektöründeki vazgeçilmez hususlardan biri olmaya devam etmektedir. İşin uzman gözü ile, yönetimi ve incelenmesinde GRİMEK olarak, tüm desteğimiz ile projelerinizi A dan Z ye detaylandırılarak, raporlanarak, en optimum ve kaliteli seviyede tamamlanmasını gerçekleştiriyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

1) Isıtma, Soğutma ve Havalandırma (HVAC)
2) Sıhhi Tesisat
3) Yangın Tesisatı
4) Endüstriyel ve Teknolojik Tesisatlar (Buhar, Basınçlı Hava, Kızgın Su, Kızgın Yağ vb.)
5) Akıllı Bina Otomasyonu
6) Akaryakıt Tesisleri
7) Enerji Verimliliği